Nasz team

Zespół Młynska 16 Esthetic

Dr. Małgorzata Miedzybłocka

Dr. Małgorzata Miedzybłocka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w oddziałach klinicznych szpitali uniwersyteckich w Krakowie, Szczecinie oraz Poznaniu. Ukończyła prestiżową Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii mikronaczyniowej i dermatologicznej. Stale poszerza swoje umiejętności regularnie uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. W ramach współpracy z Gabinetami Młyńska 16 oferuje szeroki wachlarz usług z użyciem laseroterapii, toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących. Ponadto wykonuje zabiegi lipolizy oraz zabiegi chirurgii skóry.

Dr. Jakub Kopaczyński

Dr. Jakub Kopaczyński

W 2016 ukończyłem Uniwersytet Medyczny na kierunku Lekarski i rozpocząłem specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu. Rok później zacząłem swoją przygodę z medycyną estetyczną. Od tego czasu intensywnie(specjalizacja zobowiązuje) rozwijam swoje umiejętności i rozszerzam zakres zabiegów w rodzinnym Gabinecie DR Kopaczyński w Poznaniu. 

Specjalizuję się w zabiegach z użyciem wypełniaczy tkankowych na bazie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, preparatów uzyskanych z krwi pacjenta(komórki macierzyste, fibryna strukturalna i osocze bogatopłytkowe), a także aktywatorów tkankowych i mezoterapii igłowej. Od 2020 prowadzę szkolenia z zastosowania terapii autologicznych z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej I-PRF oraz S-PRF w medycynie estetycznej.