Dlaczego wybrać nas?

Gabinet medycyny estetycznej Poznań

W gabinecie medycyny estetycznej Estethic Młyńska 16 Poznań, zaopiekują się Tobą najlepsi eksperci. Każda terapia poprzedzona jest wnikliwym i pogłębionym wywiadem, a każdy zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony specjalista, który na bieżąco ocenia postępy terapii i w razie konieczności ją modyfikuje. Nasi specjaliści mają bogatą wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Pozwala to na precyzyjne określenie problemu i opracowanie indywidualnego, skutecznego programu terapii.

 

Bezpieczeństwo pacjentów jest naszym priorytetem. Dlatego w Młyńska  16 Esthetic zatrudnieni są doświadczeni lekarze, którzy dzięki swojej wiedzy wykonują zabiegi w sposób bezpieczny dla pacjentów. Przed wykonaniem każdej procedury przeprowadzany jest dokładny wywiad z lekarzem. Na podstawie wiadomości i historii przebytych chorób lekarz ocenia, czy dany zabieg może być wykonany. Pacjent jest dokładnie informowany jak przebiegać będzie zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz jak będzie przebiegał proces gojenia tkanek. 

Cały czas inwestujemy w nowe technologie, które wsparte wiedzą ekspercką i doświadczeniem naszych lekarzy, pozwalają osiągnąć spektakularne efekty zabiegowe w sposób całkowicie nieinwazyjny. Najnowszej generacji laseroterapia z użyciem platformy Lavieen (laser Tulowy) lub Element (laser KTP i Nd-YAG), to wiodące technologie, które wykorzystujemy na drodze do odmłodzenia i głębokiej rewitalizacji skóry, usuwania blizn i przebarwień, leczenia problemów skóry czy zamykania naczynek. Dopełnieniem innowacji sprzętowych są także najnowszej generacji preparaty renomowanych marek, cenione przez lekarzy i pacjentów na całym świecie. 

Nasza kadra to nie tylko lekarze, ale i dobrze dobrany personel medyczny oraz pomocniczy, który zaopiekuje się Tobą od momentu przestąpienia progu kliniki aż po jej opuszczenie. Dbamy o to, aby atmosfera panująca w naszej klinice sprawiła, że z przyjemnością i bez stresu będziesz decydował się na kolejne zabiegi dla poprawy zdrowia i urody.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zapoznania się z nami i naszym Zespołem.