Laserowe odmładzanie skóry cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet, ale też mężczyzn! Gabinet laseroterapii Poznań ma w swojej ofercie wyjątkowe oferty dla każdego z Was. Jednak podstawą dobrania odpowiednich zabiegów, jest solidny wywiad z potencjalnym klientem. Właśnie podczas rozmowy określamy, czy laserowe odmładzanie skóry jest dla Ciebie. 

Gabinet laseroterapii w Poznaniu – na czym polega laserowe odmładzanie skóry w naszym gabinecie

To zabieg polegający na poprawie kondycji skóry i zminimalizowaniu zmarszczek przy użyciu innowacyjnego lasera Lavieen. Do zabiegu używamy tego lasera, ponieważ pozwala on osiągnąć najlepsze efekty, a skóra jest widocznie odmłodzona po serii trzech zabiegów.  W niektórych przypadkach wystarczą dwa zabiegi, aby zobaczyć wyraźną poprawę. 

Z doświadczenia wiemy, że laser Lavieen działa bardzo skutecznie. Podczas zabiegu emituje on długość fali o wartości 1927 nm. To właśnie ta wiązka światła dociera do górnej warstwy skóry właściwej i stymuluje tkanki do regeneracji. Dzięki wytwarzanym ciepłu zaczynają się tworzyć nowe włókna kolagenowe i elastynowe. Gabinet laseroterapii w Poznaniu oferuje Ci usługę, dzięki której uzyskasz piękną i promienną skórę, bez zmarszczek i przebarwień. W dodatku laserowe odmładzanie skóry jest bezbolesnym zabiegiem. Pacjenci mogą odczuwać niewielki dyskomfort, który jest łagodzony przez zimny strumień powietrza, który jest kierowany na leczone miejsce. 

W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na dopasowanie rodzaju zabiegu do pacjenta. Za pomocą laserów można przeprowadzić bardzo różne zabiegi. Oferujemy profilaktykę starzenia się skóry u osób młodych po laserowe usuwanie zmarszczek na skórze dojrzałej, a także różnego rodzaju zabiegi liftingujące twarz.

Gabinet laseroterapii Poznań

Laserowe odmładzanie twarzy – dla kogo?

Wraz z upływem czasu, na naszej skórze pojawiają się oznaki starzenia. Ubywa jej podstawowych białek, które tworzą jej macierz, czyli kolagenu i elastyny. Coraz mniej ma kwasy hialuronowego i wody. Te zmiany prowadzą do utraty jędrności i blasku na skórze oraz pojawienia się zmarszczek. Nie jesteśmy w stanie zatrzymać tego procesu, ale z pomocą medycyny estetycznej można go opóźnić, a czasem nawet zahamować. 

Laserowe odmładzanie skóry jest przede wszystkim dla osób, które na co dzień borykają się z trwale rozszerzonymi naczynkami oraz trądzikiem różowatym. To cudowny zabieg dla skóry, która ma posłoneczne zmiany pigmentowe, a także rozszerzone pory i blizny potrądzikowe. Z tego zabiegu mogą również skorzystać osoby, które dostrzegają u siebie już pierwsze oznaki starzenia się skóry i chciałyby im przeciwdziałać. Istnieją jednak przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Dlatego właśnie w naszym gabinecie przed zabiegiem zawsze przeprowadzamy bardzo szczegółowy wywiad, aby mieć pewność, że wykonanie zabiegu jest dla Ciebie bezpieczne. 

Jakich efektów możesz się spodziewać po laserowym liftingu twarzy? 

Laserowe odmładzanie twarzy przede wszystkim pomaga ujędrnić i uelastycznić skórę. Zmniejsza widoczność pierwszych zmarszczek, a dodatkowo spowalnia powstawanie kolejnych. Ten zabieg pomoże Ci też przywrócić bardziej wyrazisty owal twarzy i poprawia napięcie Twojej skóry. 

Gabinet laseroterapii Poznań – dlaczego warto skorzystać z zabiegu u nas? 

Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do klienta! Z każdą osobą, która planuje u nas zabieg, przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby pomóc jej dobrać odpowiednie zabiegi do jej skóry. Naszą wiedzę opieramy na doświadczeniu, praktyce i wielu szkoleniach, w których bierzemy czynny udział. Gabinet laseroterapii Poznań to miejsce, gdzie klient i jego bezpieczeństwo są dla nas najważniejsi. 

W naszym gabinecie nie tylko dobierzemy zabieg, który będzie idealnie dopasowany do Twojej skóry, ale przede wszystkim podpowiadamy, jak należy dbać o cerę po zabiegu. Laseroterapia to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, po którym pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć. Jednak bardzo ważne jest stosowanie odpowiednich kremów, które pomogą chronić skórę przed promieniowaniem UV.