Laseroterapia w Poznaniu – W czym tkwi fenomen? Przede wszystkim w skuteczności i uniwersalności. Wystarczą nawet 2 spotkania, by pozbyć się widocznej sieci naczynek na twarzy, poza tym laser można stosować praktycznie na całe ciało. Dzięki temu z łatwością da się wyeliminować niedoskonałości z różnych obszarów skórnych. Nic zatem dziwnego, że laseroterapia w Poznaniu cieszy się rosnącą popularnością. Jakie dokładnie zabiegi obejmuje? Jakie problemy rozwiązuje? Odpowiadamy!

Laseroterapia w Poznaniu – zamykanie naczynek i nie tylko

Jednym z najpowszechniej stosowanych zabiegów jest zamykanie naczynek, w efekcie czego przestają one być widoczne. Czasami wystarczą 2 spotkania, by móc cieszyć się promienną skórą o równomiernym kolorycie. Laser to niezwykle precyzyjne urządzenie, które wytarza inteligentną wiązkę światła działającą wewnątrz naczyń krwionośnych. Nie jest ona w stanie uszkodzić naskórka, dlatego stanowi całkowicie bezpieczną metodę. W zamykaniu naczynek niezwykle pomocny bywa laser KTP działający nie tylko na pojedyncze naczynka, ale nawet na rumień na twarzy, szyi i dekolcie.

Laseroterapia w Poznaniu obejmuje też leczenie rozstępów i blizn. Szybko możesz pozbyć się nieestetycznych blizn po wypadku, cesarskim cięciu lub oparzeniu. Laser skutecznie pobudza włókna kolagenowe do przebudowy, dlatego wykazuje równie dużą skuteczność na rozstępy. Doskonale sprawdza się laser tulowy, który przenika do skóry właściwej, więc szybko przynosi fenomenalne rezultaty. 

W czym jeszcze bywa pomocna laseroterapia w Poznaniu? Przede wszystkim w usuwaniu przebarwień skórnych na przykład na twarzy. Zazwyczaj wystarczą 4 wizyty, by móc cieszyć się równomiernym kolorytem. Laser usuwa przebarwienia słoneczne i pozapalne, plamy starcze, a nawet piegi. Niezawodny w tym przypadku jest laser Lavieen, który oddziałuje zarówno na powierzchnię naskórka, jak i głębsze warstwy. Dzięki temu kompleksowo usuwa przebarwienia. Jeden zabieg trwa często zaledwie 15 minut!

Laseroterapia w Poznaniu

Laseroterapia – Poznań. Jakie jeszcze zabiegi są popularne?

Borykasz się ze zmianami potrądzikowymi na przykład bliznami? I w tym przypadku laser wykazuje równie dużą skuteczność, podobnie jak podczas eliminowania blizn po wypadku lub rozstępów. Laser pomaga w leczeniu trądziku młodzieńczego i różowatego, dlatego mogą z niego korzystać osoby w praktycznie każdym wieku. Co więcej, hamuje nawet nadmierne wytwarzanie łoju odpowiadające właśnie za powstawaniu trądziku. Do usuwania blizn po trądziku idealnie nadaje się laser tulowy Lavieen, natomiast do eliminacji aktywnego trądziku nowoczesna platforma Element. 

Czy wiesz, że za pomocą laseroterapii w Poznaniu wykonasz też lifting? Jego głównym celem jest zahamowanie procesu starzenia się skóry oraz zachowanie młodzieńczego wyglądu niezależnie od wieku. I tutaj innowacyjny laser tulowy Lavieen jest skuteczny, ponieważ odmładza skórę – wnika głęboko do skóry właściwej, co pozwala na efektywną przebudowę i pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. W efekcie tego dochodzi do wytwarzania włókien kolagenowych i elastyny odpowiadających za kondycję skóry. 

W czym pomoże lifting laserem? Przede wszystkim wyeliminuje problem ziemistej cery, przywróci elastyczność i jędrność skórze, zniweluje zmarszczki oraz przebarwienia. Dzięki liftingowi będziesz cieszyć się zdrową, gładką i idealnie nawilżoną skórą niezależnie od wieku.

Jak zatem widzisz, laseroterapia w Poznaniu przynosi szereg korzyści dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Jeśli więc chcesz pozbyć się nieestetycznych naczynek, blizn lub odmłodzić skórę, koniecznie umów się na wizytę do gabinetu na Młyńską 16. U nas wykonasz bezpieczne zabiegi laseroterapii w Poznaniu w atrakcyjnych cenach, pod czujnym okiem wykwalifikowanych specjalistów. Ceny poszczególnych zabiegów poznasz na naszej stronie internetowej – zapraszamy do kategorii cennika. Napisz lub zadzwoń!