Pragniesz wysmuklić sylwetkę bez skalpela? Natychmiast zredukować widoczność zmarszczek? A może usunąć nieestetyczne blizny na ciele? Wszystko to jest możliwe dzięki medycynie estetycznej, która w latach 70. XX wieku została zdefiniowana jako dziedzina medycyny, nieinwazyjna i bezpieczna. Stanowi ona skuteczną alternatywę dla chirurgii plastycznej i bolesnego skalpela, dlatego decyduje się na nią coraz więcej pań i panów w różnym wieku. Jakie zabiegi medycyny estetycznej w Poznaniu masz do wyboru? Odpowiadamy! 

Zabiegi medycyny estetycznej – dlaczego warto?

Musisz wiedzieć, że medycyna estetyczna daje szerokie spektrum możliwości poprawy wyglądu, zarówno w mniejszym, jak i większym stopniu. Pozwala natychmiast zahamować procesy starzenia, ujędrnić skórę, usunąć niedoskonałości, dzięki czemu panie oraz panowie na całym świecie czują się atrakcyjnie i młodo. Ta dziedzina przynosi zatem korzyści dla ciała, ale i duszy, ponieważ poprawia samoocenę, dodaje pewności siebie w każdym wieku.

Zabiegi medycyny estetycznej pomagają poprawić defekty, które dla wielu osób stanowiły kompleksy od wielu lat, nawet od dzieciństwa. Wąskie usta, nieestetyczne blizny po trądziku, rozstępy, łysienie, bardzo opadające powieki… wszystko to można zmienić już po kilku wizytach w profesjonalnym gabinecie. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, w medycynie estetycznej stosuje się w większości bezbolesne i nieinwazyjne metody, po których nie trzeba przechodzić rekonwalescencji, przy czym wiele spotkań trwa zaledwie kilkanaście minut. Medycyna estetyczne to kwintesencja bezpieczeństwa i stosowania naturalnych technik poprawy wyglądu i samopoczucia.

Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej – Poznań, czyli szereg możliwości

No dobrze, kluczowe pytanie brzmi jednak – jakie zabiegi medycyny estetycznej w Poznaniu wykonasz szybko i w korzystnych cenach? W gabinecie na Młyńskiej 16 oferujemy szereg zabiegów na ciało i twarz, które przynoszą rezultaty już po pierwszym spotkaniu. O jakich mowa?

  • Laseroterapia – jeśli chcesz pozbyć się blizn po porodzie, trądziku, wypadku lub szybko usunąć rozstępy, zdecyduj się na zabieg z wykorzystaniem bezpiecznego lasera. Korzystamy tylko z wysokojakościowych, certyfikowanych urządzeń na przykład lasera tulowego Lavieen. Fenomenalne efekty zauważysz już po 3-5 wizytach.
  • Botoks – pragniesz wygładzić zmarszczki na buzi lub szyi i dekolcie? Wystarczy jedna wizyta w naszym gabinecie na Młyńskiej 16, by odjąć sobie nawet kilkanaście lat. Wykonujemy bezbolesne zabiegi z wykorzystaniem botoksu leczniczego.
  • Wypełniacze – jeśli chcesz naturalnie powiększyć usta, wypełnić zapadnięte policzki, unieść czubek nosa albo poprawić owal twarzy, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wypełniaczy: kwasu hialuronowego, kolagenu czy kwasu polimlekowego.
  • Mezoterapia – mało jaki zabieg potrafi skutecznie zatrzymać procesy starzenia i odmłodzić, tak jak właśnie mezoterapia. To uniwersalna metoda, która również usuwa cellulit i rozstępy, poprawia kontur twarzy, a nawet zatrzymuje proces łysienia.
  • Zabiegi z wykorzystaniem fibryny – pacjenci, którzy chcą naturalnie przywrócić regenerację organizmu, mogą skorzystać z serii 3 zabiegów z użyciem fibryny. To cenne, odżywcze osocze wzbogacone o komórki macierzyste, leukocyty i płytki krwi, wydzielające naczyniowy czynnik wzrostu.
  • Usuwanie znamion – możesz bezboleśnie pozbyć się małych oraz dużych znamion w naszym gabinecie po rzetelnej konsultacji ze specjalistą, co jest gwarancją bezpieczeństwa.

Zabiegi medycyny estetycznej w Poznaniu – cena

Jeśli chcesz poznać ceny zabiegów medycyny estetycznej w Poznaniu na Młyńskiej 16, zapraszamy do naszej zakładki cennikowej, dzięki której szybko dowiesz się, ile kosztuje laseroterapia, mezoterapia, powiększenie ust czy usunięcie znamienia. Jeśli pragniesz skorzystać z zabiegu, napisz lub zadzwoń. Możesz pozbyć się kompleksów i poczuć się atrakcyjnie niezależnie od wieku i płci. Zabiegi medycyny estetycznej w Poznaniu to bezpieczne i bezbolesne rozwiązanie.